Refund and Returns Policy

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ
Товари які пропонує Продавець – це електронні файл, призначені для самостійного роздрукування. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 вони належать до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Будь-яка оплата, зроблена на користь Продавця, не підлягає поверненню, оскільки Покупець платить за Товар тільки тоді, коли планує його використовувати. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання.
Продавець прагне забезпечити максимально стабільний рівень доступності товарів і продуктивності, але не несе відповідальності за невиконання або затримку у виконанні зобов’язань у зв’язку з обставинами, що не залежать від нас (форс-мажор), такими як неякісне інтернет-з’єднання, слабка потужність обладнання Покупця, DDoS-атаки на використовувані дата-центри, пожежі, повені, страйки, військові дії, відсутність або затримка послуг третіх осіб і т. д.
Продавець не несе відповідальності за будь-які помилки, пошкодження або інші непередбачувані ситуації, що виникли через неправильне використання сайту Покупцем.

ukУкраїнська